© 2016by MoRA Max Design . Proudly created with MoRA Max Design

+48 690 822 199  |   info@moramaxdesign.pl

Kilka słów o naszym STUDIO

NASZ ZESPÓŁ

Jak co roku staramy się pozytywnie zaskoczyć odwiedzających naszą galerię klientów nowościami w zakresie szeroko pojętej dekoracji wnętrz. Ten rok zaczynamy z wielkim impetem. Cały nasz zespół zastanawiał się jak można byłoby jeszcze bardziej pomóc Państwu, aby wybory dokonywane każdego dnia w naszym salonie, były jeszcze bardziej właściwe, a zakup wymarzonych akcesoriów był czystą przyjemnością. Mamy niezmierną przyjemność ogłosić, że dzięki nawiązaniu współpracy z wyjątkową pracownią projektowania wnętrz Vizual Form, od marca wprowadzamy do naszego salonu najnowocześniejszą światową technologię wirtualnej rzeczywistości VR.

Media i nasi Partnerzy o Nas

Wiemy jak wiele materiałów do dekoracji wnętrz jest obecnie dostępnych na rynku. Każdy kto zamierza, bądź rozpoczął pracę nad urządzeniem swojego wymarzonego ‘M’, wie, że podjąć właściwą decyzję w zakresie dekoracji, oświetlenia, umeblowania czy ergonomii, nie jest łatwo. Najlepszym rozwiązaniem jest kompleksowy projekt wnętrz i pomoc fachowców. My poszliśmy o krok naprzód. Jako pierwsza firma w branży, współpracując ze Studiem Vizual Form, wyposażymy salon Max-Fliz w specjalistyczny sprzęt oraz oprogramowanie w formie wspaniałej prezentacji produktów, znajdujących się w naszej sprzedaży. Technologia ta będzie miała na celu ułatwienie podjęcia właściwej decyzji o zakupie produktu. Więcej tutaj >>>>
 

Koniec z chybionymi decyzjami

autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Chcielibyście móc przespacerować się po mieszkaniu lub domu, zanim projekt wkroczy w etap realizacji? Nie jesteście ekspertami w rozszyfrowywaniu rzutów i chętnie skorzystalibyście z aplikacji, która czyta je jako wizualizacje 3D? Najnowsze technologie wprowadzane przez naszą pracownię rewolucjonizują proces projektowy.

 

Aleksandra Leszczyńska: Czym zajmuje się pracownia Vizual Form? Co wyróżnia Państwa na rynku? ...

    

Rafał Gronowski: Firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Dzięki kreatywnemu zespołowi architektów  powstało wiele niebanalnych projektów domów, rezydencji i luksusowych apartamentów o najwyższym standardzie. Każdy projekt jest tworzony według indywidualnych potrzeb i najnowszych branżowych trendów. Studio stawia przede wszystkim na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania - to nas zdecydowanie wyróżnia.

więcej tutaj >>>>>