Kilka słów o naszym STUDIO

Media i nasi Partnerzy o Nas

Jak co roku staramy się pozytywnie zaskoczyć odwiedzających naszą galerię klientów nowościami w zakresie szeroko pojętej dekoracji wnętrz. Ten rok zaczynamy z wielkim impetem. Cały nasz zespół zastanawiał się jak można byłoby jeszcze bardziej pomóc Państwu, aby wybory dokonywane każdego dnia w naszym salonie, były jeszcze bardziej właściwe, a zakup wymarzonych akcesoriów był czystą przyjemnością. Mamy niezmierną przyjemność ogłosić, że dzięki nawiązaniu współpracy z wyjątkową pracownią projektowania wnętrz Vizual Form, od marca wprowadzamy do naszego salonu najnowocześniejszą światową technologię wirtualnej rzeczywistości VR.

Wiemy jak wiele materiałów do dekoracji wnętrz jest obecnie dostępnych na rynku. Każdy kto zamierza, bądź rozpoczął pracę nad urządzeniem swojego wymarzonego ‘M’, wie, że podjąć właściwą decyzję w zakresie dekoracji, oświetlenia, umeblowania czy ergonomii, nie jest łatwo. Najlepszym rozwiązaniem jest kompleksowy projekt wnętrz i pomoc fachowców. My poszliśmy o krok naprzód. Jako pierwsza firma w branży, współpracując ze Studiem Vizual Form, wyposażymy salon Max-Fliz w specjalistyczny sprzęt oraz oprogramowanie w formie wspaniałej prezentacji produktów, znajdujących się w naszej sprzedaży. Technologia ta będzie miała na celu ułatwienie podjęcia właściwej decyzji o zakupie produktu. Więcej tutaj >>>>
 

Koniec z chybionymi decyzjami

autor tekstu: Aleksandra Leszczyńska

Chcielibyście móc przespacerować się po mieszkaniu lub domu, zanim projekt wkroczy w etap realizacji? Nie jesteście ekspertami w rozszyfrowywaniu rzutów i chętnie skorzystalibyście z aplikacji, która czyta je jako wizualizacje 3D? Najnowsze technologie wprowadzane przez naszą pracownię rewolucjonizują proces projektowy.

 

Aleksandra Leszczyńska: Czym zajmuje się pracownia Vizual Form? Co wyróżnia Państwa na rynku? ...

    

Rafał Gronowski: Firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Dzięki kreatywnemu zespołowi architektów  powstało wiele niebanalnych projektów domów, rezydencji i luksusowych apartamentów o najwyższym standardzie. Każdy projekt jest tworzony według indywidualnych potrzeb i najnowszych branżowych trendów. Studio stawia przede wszystkim na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania - to nas zdecydowanie wyróżnia.

więcej tutaj >>>>>

NASZ ZESPÓŁ