"... Matką sukcesu jest dobry PLAN - ... Pięknych wnętrz dopracowany PROJEKT"

woman-1733881_1920.jpg

Blisko 5 mln ton żywności marnujemy rocznie w Polsce !

Badania przeprowadzone przez Quality Watch dla BIG InfoMonitor jednoznacznie mówią,że ponad 55% Polaków traci pieniądze z powodu nietrafionych zakupów - 

       Warto na chwilę zatrzymać się, zanim podejmiesz kolejną decyzję.

Czym dla nas jest nasza praca:  Wywiad z redakcją magazynu "DEKORIAN HOME"

  •     -Nasz ulubiony styl projektowania to... forma nowoczesna. Uwielbiamy za pomocą geometrii, koloru oraz światła łączyć wszystkie elementy wnętrz w jeden spójny obraz. 

  •     - W projektowaniu najtrudniejsze jest... pogodzić „ładny design” z nowymi trendami, zadbać o świetną ergonomię, odwieść inwestorów od złych pomysłów i wszystko potem zrealizować w skali 1:1 w rzeczywistości. 

  •    -W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... wyzwanie tworzenia za każdym razem czegoś nowego oraz przede wszystkim uśmiech na twarzy klienta po skończonej realizacji.

  •    -Inspiracją w pracy jest dla nas...  wszystko co widzę i słyszę każdego dnia.

  •     - W polskich projektach najbardziej denerwuje nas... monotonia oraz niedokładność w przygotowywaniu dokumentacji wykonawczej.

  •     - Marka, która nas nieustannie zachwyca... nie mamy jednej określonej. Jednego roku zachwycamy się włoską marką Cattelan Italia, a już następnego robią na nas wrażenie projekty rodzimej marki Noti.

mo.jpg

  Monika Zachara  

ra.jpg

  Rafał Gronowski  

  •     - Naszym ulubionym kolorem we wnętrzu jest... może być każdy kolor, lecz nie ma nic piękniejszego od pełnej harmonii barw.

  •     - Nasz  ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to…. nieustająco Le Corbusier, który wraz z innymi przedstawiceilami stylu międzynarodowego zrewolucjonizował podejście do architektury wnętrz, oraz Zaha Hadid, której realizacje zachwycają formą. 

  • Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… każdego roku  kiedy dotykamy nowy piękny produkt  okazuje się, że dizajnerem jest ktoś inny. W tym momencie jednak niewątpliwie naszym faworytem jest Phillipe Starck, który wyróżnia się ponadczasowością swoich projektów i nieograniczonym zakresem swoich działań.

  •    - Gdybyśmy nie zostali architektami wnętrz... zapewne bylibyśmy „nieszczęśliwi ” .. 

   GALERIA WYBRANYCH PRAC   

Jednym z największych przedsięwzięć w życiu jest budowa domu lub kupno wymarzonego mieszkania. Kiedy już go zbudujemy lub kupimy, przychodzi czas na urządzenie wnętrz.

Jeśli podejmiesz się wykonawstwa bez konkretnego PLANU, to pozbawiasz się radości, satysfakcji i swoich oszczędności.

Jeśli myślisz, że jest inaczej, a masz chwilę czasu zachęcamy do lektury,. książki pod tytułem:

„BOGATY POLAK, BIEDNY POLAK” - "Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej”, którego autorem jest Andrzej Fesnak

plan-2372176_1920.jpg

Jeśli, już coś na ten temat wiesz i chcesz zaplanować, zaprojektować wymarzony dom lub urządzić mieszkanie, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami i kontaktu. Oszczędzimy Twój czas i pieniądze, gwarantując najlepszą obsługę z użyciem fenomenalnej technologii Virtual Reality 4D. Pozdrawiamy serdecznie zespół MoRA MAX Design

 

Zobacz nasze 

Zobacz film