Kilka słów o naszej pracowni

       "Ogranicza" nas tylko wyobraźnia...

 

   Z najlepszymi projektantami stworzyliśmy studio "MoRA MAX Design".

Projektanci wchodzący w skład naszego zespołu od wielu lat zajmują się projektowaniem i aranżacją wnętrz. To nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, podparta wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Na bieżąco śledzimy trendy, często goszcząc na targach branżowych. uczestnicząc w szkoleniach z zakresu najnowszych technologii. Mamy  również przyjemność brać  w nich czynny udział dzieląc się zdobytym doświadczeniem        Wszystko po to, by móc zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług.

     Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wsłuchujemy się w potrzeby, styl życia i upodobania klienta, by móc stworzyć przestrzenie, ergonomiczne, niepowtarzalne, a zarazem dopasowane do charakteru ich właścicieli. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu rozumiemy, że wysoka jakość usług jest priorytetem i receptą na sukces. Stawiamy przede wszystkim na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, dlatego wprowadziliśmy do swojej oferty usługę Virtual Projekt 4d.

    Technologia ta pozwala na wykonanie projektu w technologii wirtualnej rzeczywistości. Jest to rewolucyjny sposób wizualizacji, który umożliwia "wejście" do wnętrza jeszcze przed podjęciem jakichkolwiek decyzji zakupowych. Powierzając nam projekt swojego mieszkania, domu, biura, czy też innej przestrzeni, możesz być pewny, że otrzymasz to czego szukasz.